NASZE SUKCESY
Rok Szkolny 2017/2018
- Konkurs plastyczny – KRUS VIII edycja – „Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy” – finał powiatowy: Weronika Chądzyńska – I miejsce;
- Konkurs plastyczny – KRUS VIII edycja – „Bezpieczni na wsi mamy- upadkom zapobiegamy” – finał gminny: Lena Krzemińska - I miejsce, Weronika Chądzyńska - II miejsce, Martyna Szady - III miejsce, Karolina Krasowska - II miejsce, Michał Wojtczak, Krystian Szaszka - wyróżnienia
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Jeziorze – Joanna Skarzyńska, Karolina Zgórzak – wyróżnienia; Blanka Grzeszczyk – awans do finału powiatowego
- Konkurs Recytatorski – finały powiatowe w Grójcu – Blanka Grzeszczyk – wyróżnienie
- Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny” – Gabriela Wójcik - bardzo dobry
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - OLIMPUS – Wiktoria Pieczątkowska - laureat 14 miejsca (89,1%)
- Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Plus – Laureaci: Dawid Bator - IV stopnia, Franciszek Szparaga - V stopnia,
- Diecezjalny Konkurs Biblijny Archidiecezji Warszawskiej – finał diecezjalny - 7 osób w finale – Wiktoria Pieczątkowska, Karolina Zgórzak i Gabriela Wójcik - wyróżnienie,
- IX Festiwal Piosenki Religijnej w Kruszewie – soliści: Lena Krzemińska – III miejsce; Zuzanna Rudnicka - III miejsce; zespoły: Chórek OP – III miejsce; Chórek I - II klasa - III miejsce, Chórek III - IV klasa - II miejsce, Chórek V - VI klasa - I miejsce
- XVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej w Grójcu – Julia Grzeszczyk - występ w finale;
- XVI Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu – soliści: I miejsce - Lena Krzemińska, III miejsce – Karolina Śmigowska; Zuzanna Rudnicka - wyróżnienie; zespoły: Ciechlińskie Aniołki - wyróżnienie
- IX Ogólnopolski Festiwal „O Złotą Nutkę” w Grójcu – Lena Krzemińska - III miejsce, Julia Grzeszczyk - III miejsce, Zuzanna Rudnicka, Kacper Kołacz - wyróżnienia
- Biegi przełajowe – Jeziora – Aleksandra Matyjas – II miejsce; miejsca punktowane w swoich kategoriach: Kamil Kamiński (7),
- Biegi Ekologiczny – Kruszew – Kamil Kamiński - 4 miejsce
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – II miejsce
- VIII Turniej Piłki Nożnej – Kruszew – chłopcy – V miejsce
- Siatkówka – finały gminne w Ciechlinie – chłopcy – II miejsce; dziewczęta – I miejsce
- Piłka nożna – finały gminne w Kruszewie – chłopcy – III miejsce; dziewczęta – II miejsce
- Tenis stołowy – finały gminne w Ciechlinie – chłopcy – III miejsce; dziewczęta – III miejsce
- Piłka ręczna – Kruszew – finały gminne – III miejsce - dziewczęta, II miejsce - chłopcy
- Warcaby – Karolew – finały gminne – Gabriela Wójcik – II miejsce; Wiktoria Pieczątkowska - III miejsce; Dominik Jankowski - III miejsce
- Czwórbój LA – Jeziora – finały gminne – Indywidualnie: II miejsce – Julia Wierzbicka; I miejsce - Kamil Kamiński, II miejsce - Damian Burchacki
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2017/2018 (8 konkurencji) – III miejsce
Rok Szkolny 2016/2017
- Konkurs plastyczny – KOSMOS – finał ogólnopolski – I miejsce Blanka Grzeszczyk, awans na finał europejski- Konkurs plastyczny – EL-BO – „Bezpiecznie z prądem” – finał powiatowy: Lena Krzemińska – I miejsce; nagroda zbiorowa dla klasy I, wyróżnienia: Karolina Pieczątkowska, Julia Wierzbicka, Klaudia Kołacz, Aleksandra Krasowska, Wiktoria Janota i Dominik Kamiński
- Konkurs plastyczny – KRUS VII edycja – „Bezpiecznie na wsi - Środki chemiczne to nie zabawa” – finał krajowy: Alicja Łukasiak – wyróżnienie
- Konkurs plastyczny – KRUS VII edycja – „Bezpiecznie na wsi - Środki chemiczne to nie zabawa” – finał wojewódzki: Alicja Łukasiak – III miejsce
- Konkurs plastyczny – KRUS VII edycja – „Bezpiecznie na wsi - Środki chemiczne to nie zabawa” – finał powiatowy: Alicja Łukasiak – I miejsce; Agnieszka Wacyk - wyróżnienie
- Konkurs plastyczny – KRUS VII edycja – „Bezpieczni na wsi - Środki chemiczne to nie zabawa” – finał gminny: Alicja Łukasiak, Mikołaj Wojtczak, Agata Wojtczak – wyróżnienie
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Karolewie – Joanna Skarzyńska, Wojciech Boroń, Emilia Kołacz – wyróżnienia; Zuzanna Rudnicka – awans do finału powiatowego
- Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny” – Wyróżnienia uzyskali: Dawid Bator, Kacper Kołacz, Aleksandra Krasowska, Mikołaj Wojtczak, Adrianna Wójcik, Gabriela Wójcik, Michał Sadowski, Aleksandra Matyjas i Karolina Zgórzak
- Konkurs Języka Angielskiego Archimedes Plus – Laureaci: Zuzanna Rudnicka – I stopnia; Dawid Bator - II stopnia, Wiktoria Skarzyńska, Franciszek Szparaga - III stopnia, Wiktoria Janota, Aleksandra Krasowska - IV stopnia, Liliana Wojtczak, Karolina Śmigowska, Kacper Kołacz - V stopnia;
- Diecezjalny Konkurs Biblijny Archidiecezji Warszawskiej – finał diecezjalny – Wiktoria Pieczątkowska - wyróżnienie,
- VIII Festiwal Piosenki Religijnej w Kruszewie – soliści: Zuzanna Rudnicka – II miejsce; zespoły:; Chórek OP – III miejsce; Chórek III - IV klasa - I miejsce
- XVI Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu – III miejsce – Karolina Zgórzak; Lena Krzemińska, Zuzanna Rudnicka, Kacper Kołacz i Julia Grzeszczyk - wyróżnienia;
- VIII Ogólnopolski Festiwal „O Złotą Nutkę” w Grójcu – Julia Grzeszczyk - III miejsce, Zuzanna Rudnicka - występ w finale
- Festiwal Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona w Grójcu - Zespół Dudzięta - wyróżnienie
- Biegi przełajowe – Jeziora – Aleksandra Matyjas – II miejsce; miejsca punktowane w swoich kategoriach: Kamil Kamiński (7),
- Biegi przełajowe – Nowe Miasto – Aleksandra Matyjas – 12 miejsce; Kamil Kamiński - 6 miejsce - awans na zawody rejonowe
- Piłka nożna –finały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – III miejsce,
- VIII Turniej Piłki Nożnej – Kruszew – chłopcy – V miejsce
- Siatkówka – finały gminne w Ciechlinie – chłopcy – II miejsce; dziewczęta – II miejsce
- Piłka nożna – finały gminne w Kruszewie – chłopcy – III miejsce; dziewczęta – III miejsce
- Tenis stołowy – finały gminne w Ciechlinie – chłopcy – II miejsce; dziewczęta – III miejsce
- Piłka ręczna – Kruszew – finały gminne – II miejsce - dziewczęta, III miejsce - chłopcy
- Warcaby – Karolew – finały gminne – Gabriela Wójcik – II miejsce;
- Czwórbój LA – Jeziora – finały gminne – Indywidualnie: II miejsce – Aleksandra Matyjas; III miejsce - Kamil Kamiński
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2016/2017 (8 konkurencji) – III miejsce
Rok Szkolny 2015/2016
- Konkurs plastyczny – KRUS VI edycja – „Niebezpieczne atrakcje w wakacje” – finał gminny klasy I – III: I miejsce Michał Wojtczak, II miejsce – Alicja Łukasiak, wyróżnienie – Adrianna- Konkurs plastyczny – KRUS VI edycja – „Niebezpieczne atrakcje w wakacje” – finał powiatowy: Alicja Łukasiak – I miejsce
- Konkurs plastyczny – KRUS VI edycja – „Niebezpieczne atrakcje w wakacje” – finał wojewódzki: Alicja Łukasiak – wyróżnienie
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Ciechlinie – Joanna Skarzyńska, Julia Grzeszczyk – wyróżnienia; Aleksandra Skarzyńska – awans na finał powiatowy
- Konkurs Recytatorski – finały powiatowe w Grójcu – Aleksandra Skarzyńska – wyróżnienie
- XXXIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej – Konie – finał gminny – Marcin Pietruszka - wyróżnienie
- Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny” – Wyróżnienia uzyskali: Dawid Bator i Kacper Kołacz
- Sprawdzian Klasy VI – wyniki: język polski i matematyka – 6 stanin – wyżej średniej; język angielski – 5 stanin – średni
- Test kompetencji klasy III – z Operonem – stanin 6 – wyżej średni
- Konkurs Języka angielskiego OXFORD –Laureaci: Joanna Skarzyńska – III stopnia; Julia Grzeszczyk – III stopnia;
- Diecezjalny Konkurs Biblijny Archidiecezji Warszawskiej – finał diecezjalny – Aleksandra Skarzyńska – 4 miejsce i wyróżnienie, Aleksandra Matyjas – 38 miejsce na 99 finalistów
- VII Festiwal Piosenki Religijnej w Kruszewie – soliści: Ignacy Wojtczak – III miejsce; zespoły:; Chórek OP – II miejsce;
- XVI Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu – II miejsce – Zuzanna Rudnicka;
- XV Festiwal Piosenki Angielskiej w Grójcu – Karolina Zgórzak – występ w finale
- VII Festiwal „O Złotą Nutkę” w Grójcu – Julia Grzeszczyk i Kacper Kołacz – występ w finale
- Biegi przełajowe – Jeziora – Aleksandra Matyjas – II miejsce; miejsca punktowane w swoich kategoriach: Kamil Kamiński (7),
- Siatkówka – finały gminne w Ciechlinie – chłopcy – I miejsce; dziewczęta – II miejsce
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – chłopcy – II miejsce,
- VII Turniej Piłki Nożnej – Kruszew – chłopcy – V miejsce
- VI Ogólnopolski Turniej Orlika – eliminacje powiatowe dziewcząt starszych w Grójcu – I miejsce;
- VI Ogólnopolski Turniej Orlika – eliminacje powiatowe dziewcząt młodszych w Grójcu – I miejsce;
- Piłka ręczna chłopców – Kruszew – finały gminne – II miejsce
- Warcaby – Karolew – finały gminne – Aleksandra Matyjas – III miejsce; Marcin Pietruszka – I miejsce;
- Czwórbój LA – Jeziora – finały gminne – Indywidualnie: II miejsce – Roksana Wójcik;
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2015/2016 (8 konkurencji) – III miejsce
Rok Szkolny 2014/2015
- Konkurs plastyczny – KRUS V edycja – „Zwierzaki to nie pluszaki” – finał gminny klasy I – III: I miejsce Joanna Skarzyńska, II miejsce – Adrianna Wójcik, III miejsce – Aleksandra Matyjas, wyróżnienie – Karolina Wierzbicka; klasy IV – VI: I miejsce – Wioleta Wierzbicka, III miejsce – Sandra Wójcik
- Konkurs plastyczny – KRUS V edycja – „Zwierzaki to nie pluszaki” – finał powiatowy: Gabriela Wójcik – wyróżnienie
- Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną – Lutkówka – Oddział Przedszkolny – II miejsce
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Jeziorze – Zuzanna Rudnicka, Klaudia Kołacz, Michał Jankowski – wyróżnienia; Julia Grzeszczyk – awans na finał powiatowy
- Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny” – Wyróżnienia uzyskali: Gabriela Wójcik, Dawid Bator, Aleksandra Matyjas, Karolina Zgórzak i Marta Rębalska
- Sprawdzian Klasy VI – wyniki: język polski i matematyka 27,57 punktu (67,3%) – 6 stanin – wyżej średniej; język angielski 33,86 punktu (84,9%) – 7 stanin – wysoki
- Test kompetencji klasy III – z Operonem – stanin 7 – wysoki
- Konkurs Języka angielskiego OXFORD – 19 uczniów powyżej 50 pkt./100 oraz Laureaci: Joanna Skarzyńska – I stopnia; Aleksandra Skarzyńska – III stopnia; Julia Grzeszczyk – IV stopnia; Natalia Krasowska – V stopnia; Aleksandra Matyjas – V stopnia;
- Diecezjalny Konkurs Biblijny Archidiecezji Warszawskiej – finał diecezjalny – Aleksandra Skarzyńska – 26 miejsce, Wiktoria Pieczątkowska – 66 miejsce na 99 finalistów
- XXXVIII Konkurs Wiedzy Pożarniczej w OSP Konie – eliminacje gminne – Kamil Kamiński i Paweł Adamiec – I miejsce
- XXXVIII Konkurs Wiedzy Pożarniczej w PSP Grójec – eliminacje powiatowe – Kamil Kamiński – I miejsce, Paweł Adamiec – IV miejsce
- XXXVIII Konkurs Wiedzy Pożarniczej w PSP Książenice – finał wojewódzki – Kamil Kamiński
- VI Festiwal Piosenki Religijnej w Kruszewie – soliści: Blanka Grzeszczyk – II miejsce; Katarzyna Jakubiak – III miejsce; Zuzanna Rudnicka – III miejsce; zespoły:; Chórek klas I – II – I miejsce;
- XVI Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu – III miejsce – Julia Grzeszczyk;
Wyróżnienie – Zuzanna Rudnicka i Katarzyna Jakubiak
- XIV Festiwal Piosenki Angielskiej w Grójcu – Julia Grzeszczyk – II miejsce, Katarzyna Jakubiak – wyróżnienie
- VI Festiwal „O Złotą Nutkę” w Grójcu – Zuzanna Rudnicka – III miejsce
- XII Prezentacje Teatralne Radom 2015 – teatrzyk Dudzięta („Pokój dziecięcy”) – wyróżnienie
- XVI Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA w Piasecznie – teatrzyk Dudzięta (Pokój dziecięcy) – nagroda aktorska zespołowa i nagroda aktorska – Aleksandra Skarzyńska
- VII Festiwal „Totalnie Teatralnie” im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Mazowieckim – teatrzyk Dudzięta (pokój dziecięcy) – Brązowa Kurtyna i nagroda pieniężna oraz nagroda aktorska – Karolina Krasowska
- III Mazowiecki Festiwal Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona w Grójcu – dyplom za udział
- Biegi przełajowe – Jeziora – Wioleta Wierzbicka – III miejsce; Mateusz Krasowski – II miejsce; Aleksandra Matyjas – III miejsce; miejsca punktowane w swoich kategoriach: Roksana Wójcik – (4), Kamil Kamiński (4), Wiktoria Pieczątkowska (7), Alicja Wierzbicka (9), Natalia Kępień (10),
- Biegi przełajowe – Nowe Miasto – finały powiatowe – Wioleta Wierzbicka – 4 miejsce; Aleksandra Matyjas – 9 miejsce - awans na rejony w Radomiu
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – I miejsce, chłopcy – III miejsce
- Siatkówka – finały powiatowe w Nowym Mieście – dziewczęta – II miejsce
- V Ogólnopolski Turniej Orlika – eliminacje powiatowe dziewcząt w Grójcu – II miejsce;
- Piłka nożna dziewcząt – finał powiatowy w Grójcu – III miejsce
- Piłka ręczna – finały powiatowe – Grójec – dziewczęta – III miejsce
- XV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku – eliminacje międzypowiatowe dziewcząt – V miejsce
- Warcaby – Karolew – finały gminne – Katarzyna Krasowska – I miejsce; Wioleta Wierzbicka – II miejsce; Marcin Pietruszka – II miejsce; Kamil Kamiński – III miejsce
- Tenis stołowy – dziewczęta – Ciechlin – finały powiatowe – III miejsce
- Trójbój LA – Jeziora – finały gminne – II miejsce – dziewczęta; III miejsce – chłopcy
Indywidualnie: III miejsce – Alicja Wierzbicka; II miejsce – Kamil Kamiński
- Czwórbój LA – Jeziora – finały gminne – IV miejsce – dziewczęta; III miejsce – chłopcy
Indywidualnie: I miejsce – Mateusz Krasowski;
- Trójbój LA – Goszczyn – finały powiatowe: I miejsce – Aleksandra Matyjas, II miejsce – Alicja Wierzbicka; VII miejsce – Wiktoria Pieczątkowska; IV miejsce – Kamil Kamiński,
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2014/2015 (8 konkurencji) – I miejsce
Rok Szkolny 2013/2014
- Konkurs plastyczny – KRUS IV edycja – „Uważaj zuchu na maszyny w ruchu” – finał gminny klasy I – III: I miejsce Joanna Skarzyńska, II miejsce – Adrianna Wójcik, III miejsce – Aleksandra Matyjas, wyróżnienie – Karolina Wierzbicka; klasy IV – VI: I miejsce – Wioleta Wierzbicka, , III miejsce – Sandra Wójcik
- Konkurs plastyczny – KRUS IV edycja – „Uważaj zuchu na maszyny w ruchu” – finał powiatowy: Wioleta Wierzbicka – III miejsce, Joanna Skarzyńska - wyróżnienie
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Kruszewie – Karolina Śmigowska, Zuzanna Rudnicka, Kacper Kołacz, Julia Grzeszczyk, Aleksandra Skarzyńska – wyróżnienia; Natalia Rudnicka – awans na finał powiatowy
- Konkurs Recytatorski – finały powiatowe w Grójcu – Natalia Rudnicka – wyróżnienie
- Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny” – Wyróżnienia uzyskali: Gabriela Wójcik, Dawid Bator, Aleksandra Matyjas, Karolina Zgórzak i Marta Rębalska
- Sprawdzian Klasy VI – wynik: 28,71 – wysoki – 7 stanin
- Konkurs Języka angielskiego OXFORD – 18 uczniów powyżej 50 pkt./100 oraz Laureaci: Aleksandra Skarzyńska, Aleksandra Matyjas – I stopnia; Karolina Zgórzak – IV stopnia; Natalia Kępień – V stopnia;
- Diecezjalny Konkurs Biblijny – Aleksandra Skarzyńska – II miejsce
- V Festiwal Piosenki Religijnej w Kruszewie – soliści: Lidia Chyziak – III miejsce; Katarzyna Jakubiak – I miejsce; Natalia Rudnicka –I miejsce; zespoły: Chórek Oddziału Przedszkolnego – I miejsce; Chórek klas I – II – III miejsce; Chórek klas III – IV – I miejsce; Chórek klas V – VI – I miejsce
- XIV Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu – II miejsce – Aleksandra Matyjas;
Wyróżnienie – Lidia Chyziak
- XIII Festiwal Piosenki Angielskiej w Grójcu – Natalia Rudnicka – wyróżnienie
- VI Prezentacje Teatralne Radom 2014 – teatrzyk Dudzięta („5 minut”) – wyróżnienie
- Biegi przełajowe – Jeziora – Wioleta Wierzbicka – I miejsce; Mateusz Krasowski – III miejsce miejsca punktowane w swoich kategoriach: Roksana Wójcik – (4), Aleksandra Matyjas (5), Wiktoria Pieczątkowska (10), Kamil Kamiński (7), Krzysztof Wierzbicki (8), Katarzyna Krasowska (9)
- Biegi przełajowe – Nowe Miasto – finały powiatowe – Wioleta Wierzbicka – 4 miejsce - awans na rejony w Radomiu
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – I miejsce, chłopcy – II miejsce
- Siatkówka – finały powiatowe w Błędowie – dziewczęta – II miejsce
- Turniej o Złotą Piłkę – Warszawa – piłka nożna – dziewczęta – III miejsce w grupie – dziewczęta przegrały tylko z finalistkami Turnieju;
- Piłka ręczna – finały powiatowe – Grójec – dziewczęta – II miejsce
- Warcaby – Karolew – finały gminne – Marta Rębalska – I miejsce; Natalia Rudnicka – II miejsce; Marcin Pietruszka – III miejsce; Krzysztof Wierzbicki – IV miejsce
- Tenis stołowy – dziewczęta – Ciechlin – finały powiatowe – I miejsce – awans na finały rejonowe do Jedlińska
- Tenis stołowy – dziewczęta – Jedlińsk – finały rejonowe – V miejsce
- Trójbój LA – Jeziora – finały gminne – II miejsce – dziewczęta; I miejsce – chłopcy
Indywidualnie: III miejsce – Roksana Wójcik; I miejsce – Mateusz Krasowski; III miejsce – Kamil Kamiński
- Trójbój LA – Grójec – finały powiatowe: VI miejsce – Roksana Wójcik, VI miejsce – Aleksandra Matyjas; VI miejsce – Kamil Kamiński,
- Czwórbój LA – Jeziora – finały gminne – I miejsce – dziewczęta – awans do Mogielnicy; II miejsce – chłopcy
Indywidualnie: II miejsce – Krzysztof Wierzbicki; III miejsce – Paulina Dolina
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2013/2014 (8 konkurencji) – I miejsce
ROK SZKOLNY 2012/2013
- Konkurs plastyczny – gminny – „Sport to zdrowie” – Marcin Krasowski – I miejsce, Martyna Cegiełka i Paulina Krasowska – wyróżnienie
- Konkurs plastyczny – gminny – Ozdoba choinkowa – wyróżnienia: Natalia Krasowska, Natalia Wójcik, Kamil Kamiński, Adrianna Wójcik, Rafał Łukasiak
- Konkurs plastyczny – KRUS III edycja – „Czy wypadek to przypadek” – finał gminny klasy I – III: I miejsce Roksana Wójcik, II miejsce – Julia Grzeszczyk, III miejsce – Marcin Krasowski; klasy IV – VI: I miejsce – Sandra Wójcik, II miejsce – Natalia Wójcik, III miejsce – Aleksandra Skarzyńska
- Konkurs plastyczny – KRUS III edycja – „Czy wypadek to przypadek” – finał powiatowy – klasy I – III: Roksana Wójcik – III miejsce; klasy IV – VI: Sandra Wójcik – III miejsce
- Konkurs plastyczny – powiatowy – Polscy poeci - dzieciom – Julia Grzeszczyk – II miejsce, Katarzyna Jakubiak – wyróżnienie
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Karolewie – Grzegorz Jankowski, Aleksandra Skarzyńska – awans na finały powiatowe w Grójcu
- Konkurs Recytatorski – finały powiatowe w Grójcu – Aleksandra Skarzyńska – wyróżnienie
- Konkurs wiedzy pożarniczej – finał gminny w OSP Konie – Grzegorz Jankowski – awans na finały powiatowe do Grójca
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek” – Wiktoria Pieczątkowska – wynik bardzo dobry
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” – Dobre wyniki uzyskali: Wioleta Wierzbicka, Paulina Krasowska, Krzysztof Wierzbicki i Ewelina Świdzińska
- Sprawdzian Klasy VI – wynik: 26,33 – wysoki – 7 stanin
- Konkurs Języka angielskiego OXFORD – 12 uczniów powyżej 50 pkt./100 oraz
Laureaci: Aleksandra Skarzyńska – I stopnia; Jakub Pawlak – III stopnia; Paweł Adamiec – IV stopnia; Katarzyna Jakubiak – V stopnia; Roksana Wójcik – V stopnia;
Paulina Krasowska – V stopnia; Wioleta Wierzbicka – V stopnia
- IV Festiwal Piosenki Religijnej w Kruszewie – soliści: Martyna Cegiełka – II miejsce; Natalia Rudnicka – III miejsce; zespoły: Chórek klasy I – II – III miejsce
Chórek klasy V- VI – III miejsce
- XIV Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu – I miejsce – Katarzyna Jakubiak
III miejsce – Natalia Rudnicka; III miejsce – chórek Dudzięta
- V Prezentacje Teatralne Radom 2013 – teatrzyk Dudzięta („Gdzie jest król”) – bardzo dobry występ
- I Mazowiecki Festiwal Teatrów Amatorskich im. Wojciecha Siemiona w Grójcu – II miejsce, Nagroda aktorska zbiorowa dla zespołu Dudzięta, Nagroda aktorska dla Natalii Wójcik
- Biegi przełajowe – Jeziora – Wioleta Wierzbicka – I miejsce; miejsca punktowane:
Wójcik Roksana – (4), Pawlak Jakub (8), Wierzbicki Krzysztof (7), Witecka Wioleta (8), Jankowski Grzegorz (8), Świdzińska Ewelina (10)
- Biegi przełajowe – Nowe Miasto – finały powiatowe – Grzegorz Jankowski – 11 miejsce - awans na rejony w Radomiu; Wioleta Wierzbicka – 5 miejsce - awans na rejony w Radomiu
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – I miejsce, chłopcy – II miejsce
- Siatkówka – finały powiatowe w Belsku Dużym – dziewczęta – I miejsce
- Siatkówka – półfinały rejonowe w Radomiu – dziewczęta – II miejsce
- Powiatowy Piknik Sportowy – Grójec – siatkówka – dziewczęta – I miejsce;
piłka nożna – dziewczęta – I miejsce; siatkówka – chłopcy – II miejsce; tenis stołowy – Wioleta Witecka – IV miejsce
- Piłka ręczna – finały powiatowe – Grójec – dziewczęta – II miejsce
- Warcaby – Karolew – finały gminne – Marta Rębalska – I miejsce; Wioleta Witecka – II miejsce; Grzegorz Jankowski – I miejsce; Karol Szcześniak – IV miejsce
- Tenis stołowy – dziewczęta – Lesznowola – finały powiatowe – II miejsce – awans na finały rejonowe do Jedlińska
- Tenis stołowy – dziewczęta – Jedlińsk – finały rejonowe – X - XIV miejsce
- Trójbój LA – Jeziora – finały gminne – I miejsce – dziewczęta; I miejsce – chłopcy
Indywidualnie: I miejsce – Wioleta Wierzbicka; II miejsce – Katarzyna Krasowska;
I miejsce – Mateusz Krasowski
- Trójbój LA – Grójec – finały powiatowe: II miejsce – Wioleta Wierzbicka; VI miejsce – Katarzyna Krasowska; I miejsce – Mateusz Krasowski, V miejsce – Marcin Goc, VII miejsce – Kamil Kamiński, XI miejsce – Paweł Adamiec
- Czwórbój LA – Jeziora – finały gminne – I miejsce – dziewczęta – awans do Mogielnicy; II miejsce – chłopcy
Indywidualnie: I miejsce – Grzegorz Jankowski; III miejsce – Wioleta Wierzbicka
- Czwórbój LA – Mogielnica – finały powiatowe – dziewczęta – VI miejsce
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2011/2012 (8 konkurencji) – I miejsce
ROK SZKOLNY 2011/2012
- Konkurs plastyczny – „Czy wypadek to przypadek” – finał gminny – I miejsce Dagmara Cegiełka, II miejsce – Wioleta Wierzbicka, III miejsce – Katarzyna Krasowska
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Ciechlinie – Julia Grzeszczyk, Martyna Cegiełka, Grzegorz Jankowski – wyróżnienie
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek” – Aleksandra Skarzyńska – wyróżnienie
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” – Marta Rębalska, Emilia Matyjas, Bartłomiej Kołdra – wyróżnienie
- Sprawdzian Klasy VI – wynik: 29,17 – najwyższy – 9 stanin
- Konkurs Języka angielskiego OXFORD – 11 uczniów w granicach 60 – 68 pkt./100
- II Festiwal Piosenki Religijnej w Kruszewie – soliści: Bartłomiej Chądzyński – III miejsce, Katarzyna Jakubiak – II miejsce, Natalia Rudnicka – I miejsce, Martyna Cegiełka – V miejsce zespoły: klasy I–II – III miejsce, klasy III–IV – I miejsce, klasy V–VI – II miejsce
- IX Prezentacje Teatralne Radom 2012 – teatrzyk Dudzięta (Ucieczka w Dzicz) – I miejsce
- Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich w SCK w Szydłowcu –– udział teatrzyku Dudzięta (Ucieczka w Dzicz)
- Noc Świętojańska – Osieczek – „Nasze najlepsze – impreza promocyjna” – Teatrzyk Dudzięta – I miejsce na 20 produktów z powiatu grójeckiego
- Biegi przełajowe – Jeziora – Wioleta Wierzbicka – III miejsce
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – I miejsce, chłopcy – I miejsce
- Siatkówka – finały powiatowe w Błędowie – dziewczęta – I miejsce
- Siatkówka – finały powiatowe w Błędowie – chłopcy – II miejsce
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2011/2012 (8 konkurencji) – II miejsce
ROK SZKOLNY 2010/2011
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Kruszewie – Bartłomiej Kołdra – awans do finału powiatowego w Grójcu
- Konkurs Recytatorski – finał powiatowy w Grójcu – Bartłomiej Kołdra – wyróżnienie
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek” – Roksana Wójcik – wynik bardzo dobry
- Gminny Konkurs Fotograficzny – „Najpiękniejsze miejsca” – Marlena Zgórzak – I miejsce i nagroda rzeczowa
- II Festiwal Piosenki Religijnej w Kruszewie – Karolina Zgórzak + Aleksandra Matyjas – III miejsce w kategorii najmłodszej, Natalia Rudnicka – I miejsce w kategorii klas III – IV i Dagmara Cegiełka – III miejsce w kategorii klas I – II, Martyna Cegiełka – wyróżnienie w kategorii klas V – VI, Chórek klas V – VI – II miejsce
- VI Przegląd Zespołów Szkolno – Teatralnych Scena 2010 w GOK w Grójcu – Tradycja wg Tewjego Mleczarza – awans do finału mazowieckiego w Garwolinie dla teatrzyku Dudzięta
- VIII Prezentacje Teatralne Radom 2011 – udział teatrzyku Dudzięta (Tradycja wg Tewjego Mleczarza)
- Mazowiecki Dzień Wolontariatu – Plac Bankowy w Warszawie – udział teatrzyku Dudzięta
- Noc Świętojańska – Osieczek – udział szkolnego zespołu tanecznego i teatrzyku Dudzięta
- Biegi przełajowe – finały powiatowe w Nowym Mieście – Sebastian Łukasiak – awans na finały międzypowiatowe do Jedlińska
- Biegi przełajowe – Jeziora – Wioleta Witecka – III miejsce
- Piłka ręczna – finały powiatowe w Grójcu – chłopcy – I miejsce
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – I miejsce, chłopcy – I miejsce
- Siatkówka – finały powiatowe w Błędowie – dziewczęta – II miejsce
- Siatkówka – finały powiatowe w Grójcu – chłopcy – II miejsce
- Tenis stołowy – finały powiatowe dziewcząt w Ciechlinie – III miejsce
- Tenis stołowy – finały powiatowe chłopców w Belsku Dużym – VI miejsce
- Czwórbój LA – finały powiatowe w Grójcu – chłopcy IV miejsce
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2010/2011 (8 konkurencji) – II miejsce
ROK SZKOLNY 2009/2010
- Konkurs plastyczny – „Wiatr, wypadek, ogień woda – strażak zawsze rękę poda” – awans do powiatu - 5 uczniów
- Konkurs plastyczny – „Anioły” z Abecadła – 9 uczniów
- Konkurs plastyczny – „Pisanki” z Abecadła – 9 uczniów
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Jeziorze – Katarzyna Jakubiak i Grzegorz Jankowski – awans do finału powiatowego w Grójcu
- Konkurs Recytatorski – finał powiatowy w Grójcu – Katarzyna Jakubiak – wyróżnienie
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek” – Jakub Pawlak, Natalia Rudnicka, Sandra Wójcik, Krzysztof Wierzbicki i Marta Rębalska – wynik bardzo dobry
- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” – Grzegorz Jankowski, Bartłomiej Kołdra, Paweł Koper – wyróżnienie, a Paulina Orzeszek – wynik bardzo dobry
- Gminny Konkurs Historyczny – „Nasze korzenie” – Dagmara, Martyna i Kamila Cegiełka – wyróżnienie i nagroda rzeczowa
- Multitest – Język angielski – edycja jesienna – Bartłomiej Kołdra – powyżej średniej krajowej
- Multitest – Język angielski – edycja wiosenna – Bartłomiej Kołdra i Iwona Wojtczak – powyżej średniej krajowej
- Ogólnopolski Konkurs Historyczny – „Śladami starożytnych cywilizacji” – Iwona Wojtczak – wyróżnienie (test wiedzowy), Kamila Cegiełka – wyróżnienie (konkurs fotograficzny)
- Gminny Konkurs Piosenki Religijnej w Kruszewie – Adrianna Łętowska + Dagmara Cegiełka – I miejsce w kategorii najmłodszej, Emilia Matyjas, Martyna Cegiełka i Natalia Rudnicka – III miejsce w kategorii średniej i Kamila Cegiełka + Mariola Dolina, Milena Słojewska – I miejsce w kategorii najstarszej
- Prezentacje Teatralne Grójec 2009/2010 w GOK – I miejsce za „Quo vadis Maniek” dla teatrzyku Dudzięta
- VII Prezentacje Teatralne Radom 2010 – wyróżnienie dla teatrzyku Dudzięta za „Quo vadis Maniek”
- II Prezentacje Teatralne – Resursa Obywatelska w Radomiu – udział teatrzyku Dudzięta
- VII Prezentacje Taneczne Radom 2010 – udział szkolnego zespołu tanecznego
- Sprawdzian po klasie VI – w skali staninowej: „powyżej średniej” – (26,10)
- Biegi przełajowe – finały powiatowe w Nowym Mieście – Weronika Jędruch, Iwona Wojtczak, Norbert Skarżyński i Tomasz Jędruch – awans na finały międzypowiatowe do Jedlińska
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – I miejsce, chłopcy – II miejsce
- Siatkówka – finały powiatowe w Nowym Mieście – dziewczęta – I miejsce
- Siatkówka – półfinały rejonowe w Radomiu – dziewczęta – II miejsce (Iwona Wojtczak, Wioletta Nazarow, Mariola Dolina, Weronika Jędruch, Kinga Kowalska, Julita Dolina, Agnieszka Nowak, Milena Słojewska, Kamila Cegiełka, Monika Witecka, Marlena Zgórzak i Natalia Wójcik)
- Tenis stołowy – finały powiatowe dziewcząt w Ciechlinie – II miejsce
- Tenis stołowy – finały powiatowe chłopców w Belsku Dużym – VII miejsce
- Tenis stołowy – finały rejonowe w Jedlińsku – IX-X miejsce (Iwona Wojtczak, Kinga Kowalska, Wioletta Nazarow)
- Czwórbój LA – finały powiatowe w Grójcu – chłopcy VII miejsce
- Majowe Biegi w Błędowie – Wioletta Nazarow – III miejsce
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy w roku szkolnym 2009/2010 (8 konkurencji) – I miejsce
ROK SZKOLNY 2008/2009
- Plastyczny – „Wypadki drogowe” – awans 3 uczniów
- Plastyczny – „Klasa ze snów” – awans 2 uczniów
- Plastyczny – „Nasza szkoła bez nałogów” – nagrodzono 7 uczniów
- Teatralny – „Myśl jak pszczoła” – Scena 2008 w Grójcu – I miejsce i dwie nagrody aktorskie dla Grzegorza Jankowskiego i Bartłomieja Kołdry
- Prezentacje Teatralne Radom 2009 – II miejsce i dwie nagrody aktorskie dla Grzegorza Jankowskiego i Bartłomieja Kołdry
- Mazowieckie Klimaty – reprezentowanie Mazowsza w kategorii teatrów szkolnych na scenie Teatru na Wodzie w Łazienkach Królewskich
- występy w GOK i EDU Strefie w Grójcu dla młodzieży szkół grójeckich
- Konkurs Recytatorski – finały gminne w Karolewie – Katarzyna Jakubiak – awans do finałów powiatowych w Grójcu
- Kangur Matematyczny – Paweł Koper i Bartłomiej Kołdra – wynik bardzo dobry; Kinga Kowalska, Nowak Agnieszka i Marlena Zgórzak – wyróżnienie
- Sprawdzian klasy VI – w 9-stopniowej skali staninowej – stanin najwyższy
- Kangurek Matematyczny – Wioleta Witecka – wynik bardzo dobry
- Biegi przełajowe – finały powiatowe w Nowym Mieście - (kl. IV – VI – 10 uczniów):
Paulina Prus (I miejsce)
Markiewicz Sebastian, Hubert Wojtczak, Krystian Jędruch, Weronika Jędruch, Weronika Krasowska, Norbert Skarżyński – awans na finały międzypowiatowe
- Bieg przełajowy im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze - (kl. II – VI) – 22 uczniów:
I miejsce – Paulina Prus – klasa VI
II miejsce – Iwona Wojtczak – klasa IV
II – Hubert Wojtczak – klasa V
miejsca punktowane: Weronika Krasowska – klasa III, Mariola Dolina, Weronika Jędruch – klasa IV; Krystian Jędruch, Wioletta Nazarow – klasa V, Kamil Czerwiński, Adam Jędruch, Sebastian Markiewicz, Lidia Kołacz – klasa VI
- Majowe Biegi w Błędowie – Iwona Wojtczak – III miejsce
- Piłka ręczna – finały powiatowe w Grójcu – dziewczęta - II miejsce, chłopcy – III miejsce
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – I miejsce, chłopcy – III miejsce
- Siatkówka – finał powiatowy w Nowym Mieście – dziewczęta – I miejsce (Lidia Kołacz, Paulina Prus, Iwona Wojtczak, Mariola Dolina, Kinga Kowalska, Wioletta Nazarow, Julita Dolina, Weronika Jędruch, Milena Słojewska)
- Siatkówka – półfinały międzypowiatowe w Radomiu – dziewczęta – III miejsce
- Tenis stołowy – finały powiatowe w Belsku Dużym – chłopcy – V miejsce (Koper Piotr, Wojtczak Hubert, Jędruch Adam)
- Tenis stołowy – finały powiatowe w Ciechlinie – dziewczęta – III miejsce (Paulina Prus, Kinga Kowalska, Lidia Kołacz)
- Trójbój LA – finały powiatowe w Grójcu:
Iwona Wojtczak – I miejsce
Mariola Dolina – IV miejsce
Weronika Krasowska – VI miejsce
Paweł Koper – V miejsce
Jakub Stawicki – VII miejsce
- Turniej o Puchar Wójta Gminy Pniewy – I miejsce (112 punktów)
biegi przełajowe – dziewczęta II miejsce, chłopcy I miejsce
piłka ręczna – dziewczęta IV miejsce, chłopcy I miejsce
tenis stołowy – dziewczęta I miejsce, chłopcy I miejsce
siatkówka – dziewczęta I miejsce, chłopcy I miejsce
warcaby – dziewczęta I miejsce, chłopcy I miejsce
piłka nożna – dziewczęta III miejsce, chłopcy III miejsce
czwórbój LA – dziewczęta II miejsce, chłopcy II miejsce
trójbój LA – dziewczęta I miejsce, chłopcy I miejsce
ROK SZKOLNY 2007/2008
- Konkurs Matematyczny Kangur – 11 uczniów - Koper Paweł – wyróżnienie
- Konkurs Matematyczny Kangurek – 5 uczniów
Wynik bardzo dobry – Kołdra Bartłomiej, Witecka Wioleta, Jankowski Grzegorz
- Konkurs MIX 2008 – język angielski – klasy IV – VI
Kinga Kowalska i Rafał Nowak – powyżej średniej
- Sprawdzian po klasie VI – czołówka w dawnym regionie radomskim – stanin wysoki
- Konkurs Plastyczny – „Ozdoba choinkowa”
Wyróżnienia: Krasowska Weronika, Zgórzak Marlena, Jankowski Grzegorz
- Folder promujący gminę Pniewy – wyróżnienie dla folderu klasy III
- Prezentacje Teatralne – Radom 2008 - „Królestwo Bajki” - „Dudzięta” - III miejsce
- Wyróżnienie honorowe dla Wojciecha Ziółko - opiekuna zespołu „Dudzięta” na XV Zamkowych Spotkaniach Teatralnych o Laur Złotego Gargulca w Szydłowcu
- Biegi przełajowe – finały powiatowe w Nowym Mieście
(kl. IV – VI – 12 uczniów) – Paulina Prus, Nazarow Wioletta, Hubert Wojtczak, Krystian Jędruch, Kamil Czerwiński – awans na finały międzypowiatowe
- Biegi przełajowe – finały międzypowiatowe w Jedlińsku
Paulina Prus, Hubert Wojtczak, Krystian Jędruch
- Bieg przełajowy im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze
(kl. II – VI) – 22 uczniów – I – Paulina Prus – klasa V, II – Hubert Wojtczak – klasa IV
- Biegi przełajowe w Goszczynie – (4 uczniów):
Paulina Prus – II miejsce
Hubert Wojtczak – VI miejsce
Krystian Jędruch – X miejsce
Andrzej Wierzbicki – XIII miejsce
- Piłka ręczna – finały powiatowe dziewcząt w Grójcu – III miejsce
- Siatkówka – dziewczęta – finały międzygminne w Grójcu – I miejsce
- Siatkówka – chłopcy – finały międzygminne w Grójcu – III miejsce
- Siatkówka – dziewczęta – finały powiatowe w Nowym Mieście – III miejsce
- Tenis stołowy – finały powiatowe w Grójcu – dziewczęta – IV miejsce
- Majowe biegi w Błędowie:
Iwona Wojtczak – III miejsce
Paulina Prus – II miejsce
- Trójbój LA – finały powiatowe w Grójcu
Dziewczęta: Iwona Wojtczak – I miejsce, Wioletta Nazarow – V miejsce, Mariola Dolina – X miejsce
Chłopcy: Hubert Wojtczak – IV miejsce, Dominik Bromilski – VI miejsce, Krystian Jędruch VII – miejsce
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy – 8 konkurencji - I miejsce – 108 punktów
ROK SZKOLNY 2006/2007
- Konkurs Recytatorski – powiatowy – Martyna Cegiełka – wyróżnienie
- Zespół „Dudzięta” – dwa spektakle teatralne: „Sceny z życia Ogrów” i „Pastorałka” wg Leona Schillera
- Biegi przełajowe – eliminacje powiatowe w Nowym Mieście
(kl. IV – VI – 7 uczniów) – Paulina Prus, Jarosław Zgórzak – awans na finały międzypowiatowe
- Biegi przełajowe – finały międzypowiatowe w Jedlińsku:
Paulina Prus – 40 miejsce
Jarosław Zgórzak – 27 miejsce
- Bieg przełajowy im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze
(kl. II – VI) – 26 uczniów – I – Paulina Prus, II – Kamil Czerwiński
- Piłka ręczna – finały powiatowe dziewcząt w Grójcu – II miejsce
- Piłka ręczna – finały powiatowe chłopców w Grójcu – III miejsce
- Siatkówka – półfinały powiatowe w Grójcu – II miejsce
- Tenis stołowy – finały powiatowe w Grójcu
Dziewczęta – IV miejsce; chłopcy – VII miejsce
- Majowe Biegi Przełajowe w Błędowie (3 uczniów)
Paulina Prus – II miejsce
Jarek Zgórzak – IV miejsce
Patrycja Suchecka – XII miejsce
- Trójbój LA – finały powiatowe w Grójcu (7 uczniów)
Paulina Prus – II miejsce
Lidia Kołacz – VI miejsce
Wioleta Nazarow – XXI miejsce
Kamil Czerwiński – VII miejsce
Sebastian Markiewicz – XIII miejsce
Adam Jędruch – XIV miejsce
Bromilski Dominik – XIX miejsce
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy – 8 konkurencji - I miejsce – 120 punktów
ROK SZKOLNY 2005/2006
- Konkurs matematyczny – „Kangur”- 14 uczniów – Anna Wierzbicka – wyróżnienie
- Konkurs Muzyczny – Hugo - Warszawa Ursus – II miejsce – Aneta Suchecka + Anna Wierzbicka, Julita Słojewska, Angelina Kwapisz
- Teatrzyk „Dudzięta” - „Ogród Króla Marcina" – przedstawienie teatralne – CKR w Grójcu
- Biegi przełajowe – eliminacje powiatowe w Nowym Mieście
(kl. IV – VI – 16 uczniów) – Anna Opałka, Paulina Prus, Krzysztof Prus – awans na finały międzypowiatowe
- Bieg przełajowy im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze: (kl. III – VI) – 26 uczniów – III - Anna Opałka, II – Krzysztof Prus, III – Paulina Prus
- Uliczny Bieg Niepodległości w Goszczynie (2 km) – 8 uczniów:
I m. – Anna Opałka (rower)
II m. – Justyna Wojtczak
III m. – Aneta Suchecka
IV m. – Anna Wierzbicka
I m. – Jarek Zgórzak (rower)
III m. Krzysztof Prus
- Piłka ręczna – finały powiatowe dziewcząt w Grójcu – II miejsce
- Siatkówka – eliminacje międzygminne w Grójcu:
Dziewczęta – II miejsce, Chłopcy – II miejsce
- Turniej tenisa stołowego – finały powiatowe w Grójcu: dziewczęta – II miejsce
- Turniej tenisa stołowego – finały międzypowiatowe w Jedlińsku:
III miejsce w grupie (wygrały z Szydłowcem i Brzózą)
- Czwórbój LA – finały powiatowe w Grójcu:
Dziewczęta – IV miejsce Chłopcy – VII miejsce
Indywidualnie: Anna Opałka i Aneta Wierzbicka – II miejsce
- Piłka nożna chłopców w PSP w Jeziorze – II miejsce i puchar od M. Listkiewicza
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy – 8 konkurencji - I miejsce
ROK SZKOLNY 2004/2005
- Jasełka w kościele parafialnym w Jeziórce
- Konkurs plastyczny „Abecadło” – wyróżnienie i nagroda - Żaneta Krasowska
- Konkurs matematyczny Kangur – test – 11 uczniów - wynik bardzo dobry: Guciewski Łukasz, Wierzbicka Anna; wyróżnienie: Wojtczak Justyna
- Spotkania Teatralne o Laur Złotego Gargulca w Szydłowcu - „Robinson”- nagroda dla najlepszego aktora – Aneta Suchecka z teatrzyku „Dudzięta”
- Biegi przełajowe – Nowe Miasto – Opałka Anna, Dolina Emilia – awans na finały międzypowiatowe
- Biegi przełajowe – Jeziora – Anna Opałka – III m.
- Siatkówka: dziewczęta – II m. – eliminacje międzygminne
chłopcy – III m . – eliminacje międzygminne
- Czwórbój LA: dziewczęta – finały powiatowe w Grójcu – IV m.
- Trójbój LA – finały powiatowe – Mogielnica:
Brzostowski Cezary - VIII m.
Świdzińska Justyna – IX m.
Goc Norbert – X m.
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy – I miejsce
ROK SZKOLNY 2003/2004
- Bieg przełajowy im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze – Anna Opałka I miejsce
- Konkurs recytatorski w Grójcu – wyróżnienie – Klaudia Sierpińska
- Konkurs „Policjant mój przyjaciel”:
I m. – Monika Witecka
II m. – Kamila Cegiełka
wyróżnienia: Mateusz Bień, Lidia Kołacz, Elżbieta Barczik, Kinga Kowalska, Żaklina Salamon
- Trójbój LA – Mogielnica – finały powiatowe:
Aneta Wierzbicka – V m
Anna Opałka – VI m.
ROK SZKOLNY 2002/2003
- Oddanie do użytku dobudowanego piętra szkoły (3sale nauczania zintegrowanego, biblioteka, sala komputerowa i łazienki)
- Jasełka w kościele w Jeziórce
- Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim w Grójcu
- Nadanie szkole imienia Generała Franciszka Kamińskiego - 24 maja 2003
ROK SZKOLNY 2001/2002
- Konkurs wiedzowy z „Abecadła” – nagrody dla Anety Sucheckiej i Adriana Trójkowskiego
- Konkurs recytatorski w Grójcu – wyróżnienie – Ewelina Kołdra
- Tenis stołowy – finały powiatowe w Tarczynie:
dziewczęta IV m.
- Szóstki piłkarskie dziewcząt – Dni Kwitnącej Jabłoni – Grójec – III m. i puchar Burmistrza Grójca
ROK SZKOLNY 2000/2001
- Konkurs plastyczny „Abecadło” – „Zima” – nagroda dla klasy I
- Konkurs Recytatorski w Grójcu - wyróżnienie
- Czwórbój LA dziewcząt – finały powiatowe – III m.
- Trójbój – finały powiatowe:
VI m. – Maciej Czerwiński
VI m. – Emil Wierzbicki i Ewelina Krasowska
- Czwórbój LA - finały powiatowe w skoku w dal:
II m. – Anna Sitarek
ROK SZKOLNY 1999/2000
- Biegi przełajowe – finały powiatowe w Grójcu:
Katarzyna Jabłońska – 3 miejsce
Edyta Wojtczak – 5 miejsce
Ewelina Kustra – 7 miejsce
- Biegi przełajowe – finały wojewódzkie w Radomiu:
Katarzyna Jabłońska – 14 miejsce
Edyta Wojtczak – 17 miejsce
Ewelina Kustra – 36 miejsce
- Piłka ręczna dziewcząt – finały powiatowe w Bikówku – III miejsce
- Obchody Roku Reymontowskiego w Ciechlinie – Sen Nocy Świętojańskiej w wykonaniu teatrzyku „Dudzięta”
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy – I miejsce
- Konkurs: ”Rozwiąż i poznaj” z „Nauczania początkowego” nr 5 – nagroda – Justyna Chyła
- Nagranie do programu TVP 1 „Nasza gmina”
ROK SZKOLNY 1998/1999
- „Jasełka” na Wigilię w szkole oraz do kościoła w Jeziórce
- „Smocze perypetie” – zespół „Dudzięta”
- Wyróżnienie prac plastycznych oddziału sześciolatków w programie telewizyjnym „Ala i As”
- Konkurs recytatorski:
eliminacje rejonowe w Grójcu – Wioleta Krasowska – wyróżnienie
- Turniej o Puchar Wójta Gminy Pniewy – III miejsce i nagroda pieniężna –
- Trójbój LA – eliminacje rejonowe w Grójcu
Monika Wierzbicka – VII miejsce; Marcin Jarząbek – XIX miejsce
- Tenis stołowy: Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa LZS – Jedlińsk `98
dziewczęta starsze – 9,10,11,14 miejsce
- Tenis stołowy – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – rejony – Grójec
dziewczęta starsze – I miejsce
chłopcy młodsi – III miejsce
ROK SZKOLNY 1997/1998
- Konkursy plastyczne: Domowego Przedszkola (1 wyróżnienie i 1 nagroda)
- Konkurs Recytatorski - Rejon Grójec - 2 uczniów - 1 wyróżnienie
- VI Radomskie Spotkania Teatrów Szkolnych - „Smurfy” z Brzydkim Kaczątkiem - I nagroda oraz „Dudzięta” z Robinsonem Cruzoe
- Konkursy plastyczne: z Domowego Przedszkola - „Śnieżynka” - wyróżnienie i nagroda
- z Mojego Dziecka - „Witaminki” - wyróżnienie i nagroda
- z Klubu „Bobini” - dzieci otrzymały legitymacje i upominki
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy - IV miejsce
ROK SZKOLNY 1996/1997
- Teatrzyk „Smurfy” ze spektaklem „Calineczka” – wyróżnienie na przeglądzie teatrów szkolnych w Radomiu
- Tearzyk „Dudzięta” ze spektaklem „Zmówiny” – wyróżnienie na przeglądach teatralnych w Radomiu, Szydłowcu i Przysusze
- Konkurs recytatorski – szczebel powiatowy – dwa wyróżnienia – Kamila Mazur i Katarzyna Jarząbek
- Konkurs plastyczny Domowego Przedszkola – wyróżniona praca zbiorowa
- Koszykówka – dziewczęta starsze:
Kamila Mazur, Ewelina Brzostowska, Katarzyna Szczepańska, Katarzyna JarząbekBeata Skarżyńska, Agnieszka Krasowska, Małgorzata Skarzyńska, Monika Jabłońska, Izabela Gawlas, Ewa Wojtczak,
- I miejsce – podrejony w Jasieńcu
- I miejsce – rejony w Grójcu
- I miejsce – ćwierćfinały w Warce
- IV miejsce – półfinały w Majdowie
- Tenis stołowy – Marcin Opałka i Jarosław Wacyk – IV miejsce w finałach rejonowych w Grójcu
- Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Pniewy – II miejsce