• Rekrutacja - wyniki naboru

• Lista dzieci przyjętych do Oddziałów Przedszkolnych

w PSP w Ciechlinie

na rok szkolny 2021/2022

Oddział Przedszkolny 1  ( rocznik 2018 i 2017)

1. Biniecki Mikołaj
            2. Dolina Adam
            3. Majchrzak Bartłomiej
            4. Markiewicz Nikola
            5. Nowak Milena
            6. Ptaszek Jan
            7. Stawicka Hanna
            8. Machałowski Maciej
            9. Majchrzak Adrian
            10. Markiewicz Nikodem
            11. Rusinowski Marcel
            12. Sowińska Zuzanna
            13. Szymański Kamil

Oddział Przedszkolny 2 (rocznik 2015 i 2016)

1. Chyła Miłosz
            21. Skarżyńska Maja
            22. Szady Bartosz
            23. Szaszka Lena

Komisja rekrutacyjna w składzie:

Przewodnicząca – Wioleta Wacyk

Członek – Henryka Opałka

Członek – Aleksandra Opałka

Członek – Katarzyna Byliniak

Ciechlin, 23.04.2021

Bardzo dziękujemy za zapisanie Państwa dzieci do oddziałów przedszkolnych w PSP w Ciechlinie na rok szkolny 2021/2022. Jednocześnie informujemy, że dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami w obu oddziałach: trzy i czterolatki oraz pięcio i sześciolatki. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty. Kontakt przez pocztę elektroniczną: pspciechlin@poczta.onet.pl, telefonicznie: 486690022 lub osobiście w szkole w godzinach: 8.20 - 14.30.

Z poważaniem - Wojciech Ziółko - dyrektor szkoły

• Narodowy Spis Powszechny

• Od 1 kwietnia trwa największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni.

Wyniki NSP 2021 posłużą do planowania działań w najważniejszych dla społeczeństwa obszarach, takich jak: rodzina, szkolnictwo, rynek pracy, mieszkania, emerytury i wiele innych. Od kompletności i jakości danych będą zatem w dużej mierze zależeć losy naszego kraju, województwa, powiatu i gminy do czasu następnego spisu powszechnego, czyli co najmniej przez najbliższe 10 lat.

Samospis internetowy to podstawowa i obowiązkowa metoda spisowa. Jest też najbardziej przyjazna i bezpieczna – możemy się spisać w domu w dogodnym dla siebie terminie i nie musimy kontaktować się z rachmistrzem.

Aplikacja spisowa NSP 2021 jest dostępna na stronie https://spis.gov.pl/. Do elektronicznego formularza zalogujemy się korzystając z Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej lub podając numer PESEL wraz z nazwiskiem rodowym matki.

Osoby, które nie mają komputera lub Internetu, powinny zgłosić się do Urzędu Gminy/Miasta. Na spisującą się osobę będzie czekać specjalnie przygotowane stanowisko komputerowe i dostępem do sieci internetowej.

Jeżeli z ważnych powodów nie spisaliśmy się przez Internet, musimy spodziewać się telefonu lub nawet wizyty rachmistrza.

Wszystkie dane osobowe przetwarzane w ramach prac spisowych są poufne i podlegają szczególnej ochronie, na zasadach określonych w ustawie o statystyce publicznej oraz w ustawie o ochronie danych osobowych.

Więcej informacji: https://spis.gov.pl/

• WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

• Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych

Pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego wiosennego nastroju.

Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz Wesołego Alleluja

życzą: Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rodzice i Uczniowie