• Uczymy pomagać

• Drogie Mamy rywalizacja była zacięta dziewczynki poradziły sobie świetnie, chłopcy walczyli do końca. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i pomocowym podium:-) Wygrani obiecali bezwzględną pomoc rodzicom w tym względzie :-)

• Zajęcia Kreatywne

• Kreatywność w naszej szkole to bułka z masłem:-)Czy z kilku patyczków można zbudować nastrój? czy z kawałka materiału można stworzyć he he.... prawie wszystko? Jest to możliwe :-):-)

• Witamy Jesień

• Dzisiaj uczniowie z klas młodszych powitali pierwszy dzień jesieni. Było kolorowo i wesoło. Wszystkiemu przyglądało się słoneczko. Dzięki niemu ten dzień był jeszcze piękniejszy.

• Dzień Przedszkolaka

• Dzisiaj nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto. Dzień ten dostarczył im wiele wspaniałej zabawy i mnóstwo radości. Przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach integracyjnych. Były uwielbiane przez dzieci balony i własnoręcznie wykonane "Medale Przedszkolaka".

Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu chwil wspaniałej zabawy. Niech uśmiech nigdy nie znika z Waszej twarzy.

• 15 września Dzień Kreatywności

• Właśnie dziś, na całym świecie wszystkie dzieci obchodzą święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu wszelkich trudnych przeszkód. Dzień KROPKI dla przedszkolnych STARSZAKÓW to ważny dzień i nie ostatnie święto tego typu. Każdego dnia bowiem otrzymują to co najważniejsze przekonanie, że zawsze dadzą radę.

• Wspomnień Czar

• Wakacje już minęły a nasze pierwszaki nadal wspominają ten cudowny czas. Już za rok znów się spotkamy na gorących plażach 🙂 :-):-)

• Pracownia Eksperymentu

• Nie lada doświadczenie dziś w naszej szkole. Czy to możliwe, że wywar z czerwonej kapusty może stać się naturalnym papierkiem lakmusowym ? Pracownia eksperymentu wraz z dziećmi z klasy pierwszej udowodnili, że jest to możliwe. Brawo dla młodych chemików :-):-)

• Akcja - "Nasza Szkoła"

• Przed nami jeszcze dużo pracy, cała masa wyzwań i kolejnych planów związanych z udoskonalaniem Naszej Szkoły. Rodzice, nauczyciele i uczniowie stanęli na wysokości zadania służąc siłą i determinacją. Z zaskoczenia uchwycone kadry same mówią za siebie. Dziękujemy za pomoc

• Rok Szkolny 2022-2023

• Nowy rok szkolny 2022/23 rozpoczęty. Nietypowa inauguracja odbyła się na świeżym powietrzu. Naszym gościem był Pan Ireneusz Szymczak. Wierzymy, że obecność Pana Wójta to zapowiedź nowej ery dla naszej jednostki. Przytaczając słowa Pana Dyrektora Andrzej Bień "niech ten nowy rok będzie dla wszystkich czasem poszukiwań własnych dróg rozwoju, ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności i rozwijania zainteresowań".